Demet Özdemir’den meslektaşı Ergüçlü’ye övgü

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün Arnavutköy’de bulunan bir güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Yapılan işlemlerin ardından mekândan ayrılan Demet Özdemir, aracına binmeden önce muhabirlerin sorularını yanıtladı.

KALPLERİMİZ KIRIK OLMASIN

Cilt bakımı konusunda makyaj temizliğine son derece önem verdiğini ifade eden Demet Özdemir, “Sette çalışırken makyaj temizliğine çok önem veriyorum. Sürekli makyaja maruz kalıyoruz. Yıllar sonra setlere ilk kez bu kadar ara verdiğim için her hafta olmasa da cilt bakımı yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Bakım yaptırmak zor değil keyifli ama biraz alışmak lazım bu durumlara. Bayağı vakit harcanıyor” diye konuştu. Muhabirlerin “Saçlarınızda kırıklar var” esprisine “Kalplerimiz kırık olmasın” sözüyle karşılık veren Demet Özdemir, “Arkamı dönüp baktığımda öyle kalbini kırdığım insanlar yok. İnşallah yoktur. Varsa da özür dileyebilirim” dedi. Demet Özdemir, “Kalbinizde boşluk var mı?” sorusuna ise “Başka şeylerle de dolar boşluk. İşimi, ailemi, doğayı çok seviyorum. Sevilecek bir şey ararsan çok şey var aslında” cevabını verdi.

DUYGUSAL VE AŞKA AÇ BİR TOPLUMUZ

Demet Özdemir, 1 Nisan’da İspanya’da yayınlanmaya başlayan ‘Adım Farah’ dizisinin başarısı hakkında konuştu: “Bir önceki işlerimi de çok güzel karşılamışlardı. Müthiş bir duygu. Biz daha duygusal ve aşka aç bir toplumuz. Aile bağlarını çok güzel senaryolaştırıyoruz. Oyuncularımız da çok başarılı. Yurt dışındaki insanlar için bu bağı izliyor olmak çok daha etkileyici oluyor. O aşk, ihtiras, kavuşamamak, aile bağlarındaki sohbetler izleyiciye tamamen geçiyor diye hissediyorum”

KADIN DÖNÜŞÜMLÜ HİKAYELERE DAHA ÇOK BAKIYORUM

Şimdilerde senaryo okumaları yaptığını belirten Demet Özdemir, “Hayalinizde oynamak istediğiniz karakterler var mı?” sorusuna “İçimde kalan bir rol değil de dijital platformlarda çok daha rahat çalışma saatleri olduğu için tercihlerimden biri oluyor. Ana akımdan da vazgeçmek istemiyorum. Ne olursa olsun yaşadığın ülkeye en yakın ve her an her hafta ekranlarında olabilmekte başka bir gücü sağlıyor. Hem sosyal mesaj vermek isteyen oyuncular için, hem gündemde kalabilmek için ana akımın daha büyük bir büyüsü olduğuna inanıyorum. İçimde kaldı dediğim çok bir şey yok. Çünkü her şeyi denemek istediğim için her sene bana başka bir şey geliyor. Kadın dönüşümlü hikayelere daha çok bakıyorum.” şeklinde yanıt verdi.

HAZAR’A DANS ÇOK YAKIŞTI

Demet Özdemir, ekranlara damga vuran ‘İnci Taneleri’ dizisinde Hazar Ergüçlü’nün dans performansını yorumladı.

Eski bir profesyonel dansçı olan Demet Özdemir, Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün dansını başarılı bulduğunu belirterek, “Konuya iki türlü bakılabilir. Kadının dans ettiği her yerde tamamım. Bir dizinin içinde o karakterin yaşadığı güçlüğü konuşuyor olmak benim için çok daha kıymetli. Dilber ile ilgili söyleyebilirim. Sahneye çok çok yakıştı. Çok da güzel dans etti. Fakat işin içeriği bambaşka olduğu için konu farklı yerlere doğru gitti. Ankara havası da bizim, roman havası da bizim, halay da bizim. Ben kadına dansı çok yakıştırıyorum. Hazar’a dans çok yakıştı, çok güzel oldu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir